Personel İletişim Rehberi


    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Genel Sekreterlik Santrali Santral info@oaib.org.tr 0 312 447 27 40
Musa Demir Genel Sekreter musademir@oaib.org.tr
Esra Arpınar Genel Sekreter Yrd. arpinare@oaib.org.tr 0 312 446 81 56
Fatih Yumuş Genel Sekreter Yrd. yumusf@oaib.org.tr 0 312 446 81 56
Cahide Özoğlu Yönetici Asistanı ozogluc@oaib.org.tr 2222
Özlem Bahar Koçak Yönetici Asistanı kocako@oaib.org.tr 3333

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Aycan Çelikten Şube Müdürü celiktena@oaib.org.tr 1901
Aybike Gürdal Uzman Yardımcısı saria@oaib.org.tr 1514
Kerem Demircan Uzman Yardımcısı demircank@oaib.org.tr 1515

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Yakup İncesu Şube Müdürü incesuy@oaib.org.tr 1201
Kubilay Yapıcıoğlu Yeşil Pasaport yapiciogluk@oaib.org.tr 2012
Ece Ülker DYS Kayıt bingole@oaib.org.tr 1811
Pınar Canbolat DYS Kayıt canbolatp@oaib.org.tr 1816

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Ayfer Koca Şube Müdürü ayferkoca@oaib.org.tr 2301
Zeynep Karaosmanoğlu Şef karaosmanogluz@oaib.org.tr 2318
Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği
Halilcan Yılmaz Uzman Yardımcısı yilmazh@oaib.org.tr 2312
Mehmet Hakan Gögebakan Uzman Yardımcısı gogebakanh@oaib.org.tr 2313
Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği
Seda Şahaner Uzman sahaners@oaib.org.tr 2316
Ayşenur Aydemir Uzman Yardımcısı aydemira@oaib.org.tr 2310
Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği
Burçak Gökmen Özerdem Uzman Yardımcısı gokmenb@oaib.org.tr 2311
Ömer Faruk Çenet Uzman Yardımcısı ceneto@oaib.org.tr 2315
Selin Altunboğa Uzman Yardımcısı altunbogas@oaib.org.tr 2317

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Erinç Tarhan Şube Müdürü tarhane@oaib.org.tr 2401
Rukiye Yarbay Altındağ Şef altindagr@oaib.org.tr 2402
Diler Özdemir Su Uzman Yardımcısı sud@oaib.org.tr 2411
Melis Kıran Uzman Yardımcısı meliskiran@oaib.org.tr 2413
Elifnur Zile Uzman Yardımcısı zile@oaib.org.tr 2412
Orçun Kerem Bozkurt Uzman Yardımcısı bozkurtk@oaib.org.tr 2414
Özge Nur Beşli Uzman Yardımcısı beslio@oaib.org.tr 2415
Ali Rıza İşbaşar Uzman Yardımcısı isbasara@oaib.org.tr 2410

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Gülşen Bay Şef bayg@oaib.org.tr 0(242) 311 83 14

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Mehtap Önal Şube Müdürü onalm@oaib.org.tr 2501
Aybüke Tuğçe Karabörk Şef tk@oaib.org.tr 2502
Aydan Işıl Aydın Uzman aydini@oaib.org.tr 2511
Bahar Özcan Kaynak Uzman ozcanb@oaib.org.tr 2512
Ayşe İpek Sarıkabadayı Uzman sarikabadayi@oaib.org.tr 2516
Eray Akan Uzman akane@oaib.org.tr 2513
Ramazan Bürcü Uzman Yardımcısı burcur@oaib.org.tr 2514
Alperen Eyyüp Atmaca Uzman Yardımcısı atmacae@oaib.org.tr 2510
Selin Kızıltan Ur-Ge Projesi Sorumlusu kiziltans@oaib.org.tr 2515

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Engin Yalçın Şube Müdürü yalcine@oaib.org.tr 2601
Mehmet Yetim Şef yetimm@oaib.org.tr 2602
Ezgi Çobanoğlu Uzman cobanoglue@oaib.org.tr 2610
İrem Biga Uzman Yardımcısı bigai@oaib.org.tr 2611

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Şeref Canlı Şube Müdürü canlis@oaib.org.tr 2703
Muhammet Nuri Çubıkçı Şef cubikcim@oaib.org.tr 2702
Ceren Solmazoğlu Uzman solmazogluc@oaib.org.tr 2711
Pamuk Dilan Özyürek Uzman ozyurekp@oaib.org.tr 2715
Aslı Polat Uzman Yardımcısı polata@oaib.org.tr 2710
Mehmet Sacit Çalımlı Uzman Yardımcısı calimlis@oaib.org.tr 2713
Merve Çakmakoğlu Uzman Yardımcısı cakmakoglum@oaib.org.tr 2714

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Ümit Çınar Şube Müdürü cinaru@oaib.org.tr 1401
Simay Doğan Şef dogans@oaib.org.tr 1402
Fadime Damla Kılınç Tunç Uzman Yardımcısı tuncd@oaib.org.tr 1403
Hayriye Ceylan Kıdemli İdari Personel ceylanh@oaib.org.tr 1404
Nazlı Şimşek Durak İdari Memur simsekn@oaib.org.tr 1405

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Ebru Atamer Şube Müdürü atamere@oaib.org.tr 2101
Zehra Neslihan Özbilgin Şef ozbilginz@oaib.org.tr 2102
Adnan Göl Uzman gola@oaib.org.tr 2110
Başak Gökçeoğlu Uzman gokceoglub@oaib.org.tr 2111
Berfin Polat Uzman Yardımcısı polatb@oaib.org.tr 2112

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Esra Ayan Şube Müdürü ayane@oaib.org.tr 1101
Eyüp Halaç Şef halace@oaib.org.tr 1102
Banu Üstün Şef ustunb@oaib.org.tr 1103
Alper Alpar Uzman alpara@oaib.org.tr 1111
Mehmet Erinç Yanık Uzman yanikm@oaib.org.tr 1115
Alp Demirci Kıdemli İdari Personel demircia@oaib.org.tr 1110
Hülya Nergis Ellialtıoğlu Kıdemli İdari Personel akayh@oaib.org.tr 1114
Cenan Yılmaz İdari Memur yilmazce@oaib.org.tr 1113
Tural Toprak İdari Memur toprakt@oaib.org.tr 1116
Burak Arslanoğlu İdari Memur arslanoglub@oaib.org.tr 1112
Sevgi Kılçık s.kilcik@ticaret.gov.tr 1124
Şebnem Bindaş Yağan s.bindasyagan@ticaret.gov.tr 1126
Sümeyye Kurt Öztaş s.kurt2@ticaret.gov.tr 1125
Bahar Şahin b.sahin7@ticaret.gov.tr 1117
Elvan Sarı e.sari@ticaret.gov.tr 1120
Sevde Kaya s.kaya20@ticaret.gov.tr 1123
Nisanur Gülşen n.gulsen2@ticaret.gov.tr 1121
Cankut Ayan - c.ayan@ticaret.gov.tr 1119
Selçuk Baştürk s.basturk@ticaret.gov.tr 1122
Burak Şalvarcı b.salvarci@ticaret.gov.tr 1118

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Neşe Turabık Büyükgöz Şube Müdürü turabikn@oaib.org.tr 1701
Seda Nur Karabaş Pazara Giriş Belge ve KTZ karabasn@oaib.org.tr 1716
Fidan Büyüktürk Pazara Giriş Belge ve KTZ buyukturkf@oaib.org.tr 1712
Cansu Sütlüoğlu Pazara Giriş Belge ve KTZ sutluogluc@oaib.org.tr 1710
Kübra Sovukpınar Demir Yurt İçi Fuarlar sovukpinark@oaib.org.tr 1713
Tamer Boran Yurt İçi Fuarlar borant@oaib.org.tr 1719
Nurhayat Ulusoy Yurt Dışı Fuarlar ulusoyn@oaib.org.tr 1714
Selda Türkdoğan Yurt Dışı Fuarlar turkdogans@oaib.org.tr 1717
Serkan Selci Yurt Dışı Fuarlar selcis@oaib.org.tr 1718
Safiyye Şimşek Yurt Dışı Fuarlar simseks@oaib.org.tr 1715

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Nazire Yılmaz Fındıklı Şube Müdürü findiklin@oaib.org.tr 1801
Simla Garip Kaya Şef kayas@oaib.org.tr 1802
Oğuz Akkaya Uzman akkayao@oaib.org.tr 1815
Batuhan Sezer Tasarım ve Yurt Dışı Birim sezerb@oaib.org.tr 1810
Emine Saraçoğlu Marka ve Yurt Dışı Birim saracoglue@oaib.org.tr 1813
Seda Ceylan Başaran Tanıtım ve Yurt Dışı Birim basarans@oaib.org.tr 1817
Zeliha Topaloğlu Ayverdi Yurt Dışı Pazar Araştırması ayverdiz@oaib.org.tr 1820
Melih Şırayder Yurt Dışı Pazar Araştırması sirayderm@oaib.org.tr 1814
Mustafa Eken Yurt Dışı Pazar Araştırması ekenm@oaib.org.tr 2314
Umutcan Erice Tasarım ericeu@oaib.org.tr 1819

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Özlem Yıldız Karaca Şube Müdürü yildizo@oaib.org.tr 1301
Ayşegül Urgancıoğlu Şef urgancia@oaib.org.tr 1302
Derya Çiçekoğlu Uygulama cicekd@oaib.org.tr 1312
Ebrar Akdemir Uygulama akdemire@oaib.org.tr 1313
Nilgün Kozan Uygulama kozan@oaib.org.tr 1315
Ali Ahi Üyelik ahia@oaib.org.tr 1310
Burak Aydemir Üyelik aydemirb@oaib.org.tr 1311

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Nilgün Çolak Şube Müdürü colakn@oaib.org.tr 1601
Tolga Telli Şef tellit@oaib.org.tr 1603
Ece Önal Şef onale@oaib.org.tr 1602
Burak Bilgin Kaya Uzman kayab@oaib.org.tr 1610
Doğaç Dilaver Uzman dilaverd@oaib.org.tr 1611
Hasan Aksoy Uzman aksoyh@oaib.org.tr 1615
Hüseyin İnceçam Uzman incecamh@oaib.org.tr 1616
Gamze Üstün Uzman Yardımcısı ustung@oaib.org.tr 1613
Şensu Ergönül Uzman Yardımcısı ergonuls@oaib.org.tr 1619
Ramazan Aydın Çakmak Uzman Yardımcısı cakmakr@oaib.org.tr 1618
Evren Nihan Yücel Kıdemli İdari Personel yuceln@oaib.org.tr 1612
Gülşah Taner Kıdemli İdari Personel tanerg@oaib.org.tr 1614
Metin Dülegöz Kıdemli İdari Personel dulegozm@oaib.org.tr 1617

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Melike Alpan Şube Müdürü alpanm@oaib.org.tr 2201
Burcu Demiröz Çataklı Uzman demirozb@oaib.org.tr 2210
Dilek Sacide Özpolat Uzman Yardımcısı ozpolatd@oaib.org.tr 2211
Nurcan Olguner E-İhracat, UR-GE ve Heyet Destekleri ozatn@oaib.org.tr 1316
Fatih Kömürcüoğlu E-İhracat, UR-GE ve Heyet Destekleri komurcuogluf@oaib.org.tr 1314
Yasemin İn E-İhracat, UR-GE ve Heyet Destekleri iny@oaib.org.tr 1317

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Mehmet Yücel Şube Müdürü yucelm@oaib.org.tr 1501
Burak Arda Şef ardab@oaib.org.tr 1502
Bedrettin Elyıldırım Uzman elyildirimb@oaib.org.tr 1510
Tuğba Benek Uzman Yardımcısı benekt@oaib.org.tr 1513
H.Aytaç Koruç Kıdemli İdari Personel koruca@oaib.org.tr 1511
Müyesser Kıran İdari Memur kiranm@oaib.org.tr 1512
Enes Aksoy İdari Memur aksoye@oaib.org.tr 1516
Yiğit Başyiğit basyigity@oaib.org.tr

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
S. Tansel Künbi Şube Müdürü kunbit@oaib.org.tr 2001
Emre Olguner Şef olgunere@oaib.org.tr 2002
Bilgi Sistemleri Birimi (bilgisistemleri@oaib.org.tr)
Emre Olguner Şef olgunere@oaib.org.tr 2002
Ahmet Anıl Güneş İdari Memur gunesa@oaib.org.tr 2010
Destek Hizmetleri Birimi
Gökhan Sandalcı Satın Alma sandalci@oaib.org.tr 2018
Uğur Ruhi Murat Satın Alma ve Sirküler muratu@oaib.org.tr 2013
Fahriye Serinova Sirküler serinovaf@oaib.org.tr 2014
Ahmet Öndağ Şöför ozdago@oaib.org.tr 2015
Erkan Tevlim Şoför tevlime@oaib.org.tr 2016
Murat Helvacı Şoför helvacim@oaib.org.tr 2017
Cemalettin Kam Hizmetli kamc@oaib.org.tr 2026
Gülay Kaplaner - - 2026
Evrak Kayıt Birimi
Halil İbrahim Bilici İdari Memur bilicih@oaib.org.tr 2019
Adnan Yavuz Kıdemli İdari Personel yavuza@oaib.org.tr 2011

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Kemal Çenebaşı İrtibat Bürosu Personeli cenebasik@oaib.org.tr 0 332 239 07 95

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Çetin Karabıyık İrtibat Bürosu Personeli karabiyikc@oaib.org.tr 0 312 812 10 25

    

Tabloyu Sağa ve Sola İlerletebilirsiniz

Adı Soyadı Görev E-Posta Tel / Dahili
Eyyüp Yerlikaya İrtibat Bürosu Personeli yerlikayae@oaib.org.tr 0 364 254 02 00