Personel İletişim Rehberi

Genel Sekreterlik

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Genel Sekreterlik Santrali Santral info@oaib.org.tr 0 312 447 27 40
Özkan Aydın Genel Sekreter ozkanaydin@oaib.org.tr 0 312 446 84 23
Esra Arpınar Genel Sekreter Yrd. arpinare@oaib.org.tr 0 312 446 81 56
Fatih Yumuş Genel Sekreter Yrd. yumusf@oaib.org.tr 0 312 446 81 56
Cahide Özoğlu Yönetici Asistanı ozogluc@oaib.org.tr 128
Özlem Bahar Koçak Yönetici Asistanı kocako@oaib.org.tr 130

Hukuk İşleri

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Aycan Çelikten Şube Müdürü celiktena@oaib.org.tr 109

Eğitim ve Bilgi Merkezi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Yakup İncesu Şube Müdürü incesuy@oaib.org.tr 206

Demir, Mobilya ve Hububat Sektörleri (Sektör 1) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ayfer Koca Müdür ayferkoca@oaib.org.tr 181
Zehra Neslihan Özbilgin Şef ozbilginz@oaib.org.tr 228
Ceren Coşkun Uzman coskunc@oaib.org.tr 171
Zeynep Karaosmanoğlu Uzman karaosmanogluz@oaib.org.tr 188
İlksen Rual Karğın Uzman Yardımcısı kargini@oaib.org.tr 243
Mustafa Eken Uzman Yardımcısı ekenm@oaib.org.tr 285
Ayşenur Aydemir Uzman Yardımcısı aydemira@oaib.org.tr

Çimento, Cam, Seramik ve Süs Bitkileri Sektörleri (Sektör 2) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Erinç Tarhan Müdür tarhane@oaib.org.tr 192
Gülşen Bay Şef bayg@oaib.org.tr 0(242) 311 83 14
Rukiye Yarbay Altındağ Uzman altindagr@oaib.org.tr 125
Enes Seven Uzman Yardımcısı sevene@oaib.org.tr 247
Şensu Ergönül Uzman Yardımcısı ergonuls@oaib.org.tr 194

Makine Sektörü (Sektör 3) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Mehtap Önal Müdür onalm@oaib.org.tr 180
Aybüke Tuğçe Karabörk Uzman karaborka@oaib.org.tr 193
Şeyda Yıldız Sarıca Uzman yildizs@oaib.org.tr 197
Eray Akan Uzman Yardımcısı akane@oaib.org.tr 182
Ramazan Bürcü Uzman Yardımcısı burcur@oaib.org.tr 179
Aydan Işıl Aydın Sözleşmeli Personel aydini@oaib.org.tr 191
Bahar Özcan Kaynak Sözleşmeli Personel ozcanb@oaib.org.tr 170

Savunma ve Havacılık Sanayi Sektörü (Sektör 4) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Engin Yalçın Müdür yalcine@oaib.org.tr 185
Mehmet Yetim Uzman yetimm@oaib.org.tr 141
Ezgi Çobanoğlu Uzman Yardımcısı cobanoglue@oaib.org.tr 142

İklimlendirme Sektörü (Sektör 5) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ümit Çınar Müdür cinaru@oaib.org.tr 223
Şeref Canlı Şef canlis@oaib.org.tr 183
Muhammet Nuri Çubıkçı Uzman cubikcim@oaib.org.tr 261
Ceren Solmazoğlu Uzman Yardımcısı solmazogluc@oaib.org.tr 187
İlknur Güneşli Uzman Yardımcısı gunesli@oaib.org.tr 245
Pamuk Dilan Özyürek Uzman Yardımcısı ozyurekp@oaib.org.tr 257
Tuğba Demir Uzman Yardımcısı demirt@oaib.org.tr 217

Tanıtım Fuar Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ebru Atamer Müdür atamere@oaib.org.tr 161
Adnan Göl Uzman Yardımcısı gola@oaib.org.tr 165
Başak Gökçeoğlu Sözleşmeli Personel gokceoglub@oaib.org.tr 164

Dahilde İşleme Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Esra Arda Şube Müdürü ardae@oaib.org.tr 200
Eyüp Halaç Şef halace@oaib.org.tr 207
Alper Alpar Uzman alpara@oaib.org.tr 205
Banu Üstün Uzman ustunb@oaib.org.tr 209
Mehmet Erinç Yanık Uzman yanikm@oaib.org.tr 241
Alp Demirci Bilgisayar İşletmeni demircia@oaib.org.tr 204
Elifnur Zile Uzman Yardımcısı zile@oaib.org.tr 201
Tuğba Dilekmen Uzman Yardımcısı td@oaib.org.tr 203
Özge Nur Beşli Uzman Yardımcısı beslio@oaib.org.tr 218
Cenan Yılmaz İdari Memur yilmazce@oaib.org.tr 208
Hülya Nergis Ellialtıoğlu İdari Memur akayh@oaib.org.tr 168
Tural Toprak İdari Memur toprakt@oaib.org.tr 202

Devlet Yardımları Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Nazire Yılmaz Fındıklı Müdür findiklin@oaib.org.tr 140
Neşe Turabık Büyükgöz Şef turabikn@oaib.org.tr 152
Melike Alpan Şef alpanm@oaib.org.tr 186
Simla Garip Kaya Şef kayas@oaib.org.tr 158
Seda Şahaner Uzman sahaners@oaib.org.tr 177
Batuhan Sezer Uzman Yardımcısı sezerb@oaib.org.tr 127
Berkay Demiray Uzman Yardımcısı demirayb@oaib.org.tr 147
Emek Deniz Köroğlu Uzman Yardımcısı koroglue@oaib.org.tr 273
Emine Saraçoğlu Uzman Yardımcısı saracoglue@oaib.org.tr 167
Oğuz Akkaya Uzman Yardımcısı akkayao@oaib.org.tr 215
Yasemin İn Uzman Yardımcısı iny@oaib.org.tr 199
Nurcan Olguner İdari Memur ozatn@oaib.org.tr 154
Seda Ceylan Başaran İdari Memur basarans@oaib.org.tr 239
Selda Türkdoğan İdari Memur turkdogans@oaib.org.tr 176
Pınar Canbolat Sözleşmeli Personel canbolatp@oaib.org.tr 115

İhracat Uygulamaları ve Üyelik Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Özlem Yıldız Karaca Müdür yildizo@oaib.org.tr 151
Ayşegül Urgancıoğlu Şef urgancia@oaib.org.tr 133
Simay Doğan Uzman dogans@oaib.org.tr 146
Burçak Gökmen Uzman Yardımcısı gokmenb@oaib.org.tr 272
Adnan Yavuz İdari Memur yavuza@oaib.org.tr 233
Derya Çiçekoğlu İdari Memur cicekd@oaib.org.tr 148
Ebrar Akdemir İdari Memur akdemire@oaib.org.tr 143
Nilgün Kozan İdari Memur kozan@oaib.org.tr 144
Ali Ahi Sözleşmeli Personel ahia@oaib.org.tr 230
Burak Aydemir Sözleşmeli Personel aydemirb@oaib.org.tr 145

Turquality Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Nilgün Çolak Müdür colakn@oaib.org.tr 214
Tolga Telli Şef tellit@oaib.org.tr 157
Ece Önal Şef onale@oaib.org.tr 150
Burak Bilgin Kaya Uzman kayab@oaib.org.tr 159
Doğaç Dilaver Uzman dilaverd@oaib.org.tr 231
Fatih Kömürcüoğlu Uzman komurcuogluf@oaib.org.tr 184
Hasan Aksoy Uzman aksoyh@oaib.org.tr 178
Hüseyin İnceçam Uzman incecamh@oaib.org.tr 227
C. Gökçen Demirel Uzman Yardımcısı tarimg@oaib.org.tr 190
Gamze Üstün Uzman Yardımcısı ustung@oaib.org.tr 166
Sinem Küçük Uzman Yardımcısı kucuks@oaib.org.tr 172
Evren Nihan Yücel İdari Memur yuceln@oaib.org.tr 156
Gülşah Taner İdari Memur tanerg@oaib.org.tr 189

Mali İşler ve İnsan Kaynakları Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Mehmet Yücel Müdür yucelm@oaib.org.tr 220
Burak Arda Şef ardab@oaib.org.tr 234
Bedrettin Elyıldırım Uzman elyildirimb@oaib.org.tr 221
H.Aytaç Koruç Bilgisayar İşletmeni koruca@oaib.org.tr 222
Barış Ceyhan Uzman Yardımcısı ceyhanb@oaib.org.tr 238
Müyesser Kıran İdari Memur kiranm@oaib.org.tr 266
Zafer Bici İdari Memur biciz@oaib.org.tr 260
Ece Bingöl Sözleşmeli Personel bingole@oaib.org.tr 264

Bilgi Sistemleri ve Destek Hizmetleri Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
S. Tansel Künbi Müdür kunbit@oaib.org.tr 160
Emre Olguner Şef olgunere@oaib.org.tr 244
Kubilay Yapıcıoğlu İdari Memur yapiciogluk@oaib.org.tr 162
Hakan Ayan İdari Memur ayanh@oaib.org.tr 249
Halil İbrahim Bilici İdari Memur biliciha@oaib.org.tr 232
Gökhan Sandalcı Sözleşmeli Personel sandalci@oaib.org.tr 123
Ahmet Öndağ Şöför ozdago@oaib.org.tr 117
Erkan Tevlim Şoför tevlime@oaib.org.tr 216
Murat Helvacı Şoför helvacim@oaib.org.tr 116
Cemalettin Kam Hizmetli kamc@oaib.org.tr 118
Gülay Kaplaner 118

Konya İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Kemal Çenebaşı İrtibat Bürosu Personeli cenebasik@oaib.org.tr 0 332 239 07 95

Kazan İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Çetin Karabıyık İrtibat Bürosu Personeli karabiyikc@oaib.org.tr 0 312 812 10 25

Çorum İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Eyyüp Yerlikaya İrtibat Bürosu Personeli yerlikayae@oaib.org.tr 0 364 254 02 00