Devlet Yardımları Başvuru Rehberi

Devlet Yardımları Başvuru Rehberi

 

Tüm Devlet Destekleri Arama Motoru : https://www.yatirimadestek.gov.tr/gelismis-arama

 

İhracata Yönelik Devlet Yardımları Mevzuatı : 

https://www.ticaret.gov.tr/destekler/ihracat-destekleri 

 

Ticaret Bakanlığı Devlet Yardımları Rehberi :

 

https://ticaret.gov.tr/data/5b87fac913b8761160fa1cf0/Devlet_Yardimlari_Rehberi.pdf?fbclid=IwAR3T5SIsH7NsZT9YobdOD5ZPHebIlKEmYAgSApvbfiGzTcLYMdJGjRzcYcs 

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Devlet Yardımları Kılavuzu :

 

https://www.sanayi.gov.tr/destek-ve-tesvikler/sanayi-yatirimlari/md1203011615

 

Devlet Yardımları Başvuru Rehberi (OAİB Genel Sekreterliği)

 

https://www.oaib.org.tr/tr/devlet-yardimlari.html

 

E-İmza Rehberi

 

DYS Tanımlama İşlemleri

 

Devlet Yardımları Başvuru Rehberi

 

Devlet Yardımları Mevzuatı

 

Kolay Destek

 

Devlet Yardımları Başvuru Rehberi

 

https://www.oaib.org.tr/tr/devlet-yardimlari-devlet-yardimlari-basvuru-rehberi.html 

 

2017/4 Sayılı Yurtdışı Fuar Desteği DYS Başvuru Evrakları

 

2014/4 Sayılı Yurtiçi Fuar Desteği DYS Başvuru Evrakları

 

2014/8 Sayılı Pazara Giriş Belge Desteği Başvuru Evrakları

 

2010/6 Sayılı Yurtdışı Birim, Marka ve Tanıtım Desteği Başvuru Evrakları

 

2008/2 Sayılı Tasarım Desteği Başvuru Evrakları

 

2010/8 Sayılı UR-GE Desteği Başvuru Evrakları

 

2573 Sayılı Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi / E-Ticaret Sitelerine Üyelik Başvuru Evrakları

 

Ayrıntılı ve net bilgi için :

 

İhracata Yönelik Devlet Yardımları Mevzuatı : 

https://www.ticaret.gov.tr/destekler/ihracat-destekleri 

 

ORTA ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

 

Devlet Yardımları Şubesi
ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Nazire Yılmaz Fındıklı Müdür findiklin@oaib.org.tr 140
Neşe Turabık Büyükgöz Şef turabikn@oaib.org.tr 152
Melike Alpan Şef alpanm@oaib.org.tr 186
Simla Garip Kaya Şef kayas@oaib.org.tr 158
Seda Şahaner Uzman sahaners@oaib.org.tr 177
Aydan Ertürk Uzman Yardımcısı erturka@oaib.org.tr 274
Batuhan Sezer Uzman Yardımcısı sezerb@oaib.org.tr 127
Berkay Demiray Uzman Yardımcısı demirayb@oaib.org.tr 147
Emek Deniz Köroğlu Uzman Yardımcısı koroglue@oaib.org.tr 273
Emine Saraçoğlu Uzman Yardımcısı saracoglue@oaib.org.tr 167
Oğuz Akkaya Uzman Yardımcısı akkayao@oaib.org.tr 215
Yasemin İn Uzman Yardımcısı iny@oaib.org.tr 199
A. Bülent Turan İdari Memur turanb@oaib.org.tr 155
Nurcan Olguner İdari Memur ozatn@oaib.org.tr 154
Seda Ceylan Başaran İdari Memur basarans@oaib.org.tr 239
Selda Türkdoğan İdari Memur turkdogans@oaib.org.tr 176
Pınar Canbolat Sözleşmeli Personel canbolatp@oaib.org.tr 115