Personel İletişim Rehberi

Genel Sekreterlik

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Genel Sekreterlik Santrali Santral info@oaib.org.tr 0 312 447 27 40
Özkan Aydın Genel Sekreter ozkanaydin@oaib.org.tr 0 312 446 84 23
Esra Arpınar Genel Sekreter Yrd. arpinare@oaib.org.tr 0 312 446 81 56
Fatih Yumuş Genel Sekreter Yrd. yumusf@oaib.org.tr 0 312 446 81 56
Cahide Özoğlu Yönetici Asistanı ozogluc@oaib.org.tr 128
Pınar Canbolat Yönetici Asistanı canbolatp@oaib.org.tr 130

Hukuk İşleri

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Aycan Çelikten Uzman celiktena@oaib.org.tr 109

Bilgi Merkezi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Yakup İncesu Şef incesuy@oaib.org.tr 206

Avrupa Birliği Projeleri ve Eğitim Şube Müdürlüğü

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Berrin Nur Kızartıcı Müdür kizarticib@oaib.org.tr 194
Sinem Alan Şef alans@oaib.org.tr 184

Demir, Mobilya ve Hububat Sektörleri Ar-Ge 1 Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ayfer Koca Müdür ayferkoca@oaib.org.tr 181
Zehra Neslihan Özbilgin Şef ozbilginz@oaib.org.tr 228
Burçay Engüzel Uzman enguzelb@oaib.org.tr 171
Ceren Coşkun Uzman coskunc@oaib.org.tr 188

Çimento, Cam, Seramik ve Süs Bitkileri Sektörleri Ar-Ge 2 Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Erinç Tarhan Müdür tarhane@oaib.org.tr 192
Gülşen Bay Şef bayg@oaib.org.tr 0(242) 311 83 14
Rukiye Yarbay Altındağ Uzman altindagr@oaib.org.tr 125
Duygu Güneri Kaya Uzman gunerid@oaib.org.tr 179
Bahar Ece Aydın Uzman Yardımcısı aydine@oaib.org.tr 217
Efsun Dicle Yılmaz UR-GE Proje Uzmanı yilmazd@oaib.org.tr 0(242) 311 83 14

Makine Sektörü Ar-Ge 3 Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Mehtap Önal Müdür onalm@oaib.org.tr 180
Aydan Işıl Aydın Uzman aydini@oaib.org.tr 191
Bahar Özcan Kaynak Uzman ozcanb@oaib.org.tr 170
Şeyda Yıldız Sarıca Uzman yildizs@oaib.org.tr 197
Aybüke Tuğçe Karabörk Uzman karaborka@oaib.org.tr 193

Savunma ve Havacılık Sanayi Sektörü Ar-Ge 4 Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Engin Yalçın Müdür yalcine@oaib.org.tr 185
Mehmet Yetim Uzman yetimm@oaib.org.tr 141

İklimlendirme Sektörü Arge 5 Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ümit Çınar Müdür cinaru@oaib.org.tr 223
Şeref Canlı Uzman canlis@oaib.org.tr 183
Muhammet Nuri Çubıkçı Uzman cubikcim@oaib.org.tr 261

Tanıtım ve Bilgi Sistemleri Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ebru Atamer Müdür atamere@oaib.org.tr 161
Emre Olguner Şef olgunere@oaib.org.tr 244
Kağan Baltacıoğlu Uzman kagan.baltacioglu@oaib.org.tr 250
Zeynep Öztürk Uzman ozturkz@oaib.org.tr 163
Vildan Yüksel Bilgisayar Programcısı yukselv@oaib.org.tr 242
Başak Gökçeoğlu Özel Hizmet Sözleşmeli gokceoglub@oaib.org.tr 164

Mevzuat ve Teşvik Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ekrem Karaeminoğulları Müdür karaeminek@oaib.org.tr 200
A. Kerim Gökmenoğlu Bilgisayar İşletmeni gokmenogluak@oaib.org.tr 201
Eyüp Halaç Uzman halace@oaib.org.tr 207
İlkay Buran Uzman ilkayburan@oaib.org.tr 205
Banu Demir Uzman ustunb@oaib.org.tr 209
Esra Arda Uzman ardae@ekonomi.gov.tr 258
Mehmet Erinç Yanık Uzman yanikm@oaib.org.tr 241
Halit Hasırcı Bilgisayar İşletmeni hasircih@oaib.org.tr 203
Alp Demirci Bilgisayar İşletmeni demircia@oaib.org.tr 204
Cenan Yılmaz İdari Memur yilmazce@oaib.org.tr 208
Tural Toprak İdari Memur toprakt@oaib.org.tr 202

Devlet Yardımları ve Fuar Teşvik Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Nilgün Çolak Müdür colakn@oaib.org.tr 214
Neşe Turabık Büyükgöz Şef turabikn@oaib.org.tr 152
Simla Garip Kaya Uzman kayas@oaib.org.tr 158
Seda Şahaner Uzman Yardımcısı sahaners@oaib.org.tr 177
Gönül Hasırcı Bilgisayar İşletmeni hasircig@oaib.org.tr 169
Hülya Nergis Ellialtıoğlu İdari Memur akayh@oaib.org.tr 168
Nurcan Özat İdari Memur ozatn@oaib.org.tr 154
Selda Türkdoğan İdari Memur turkdogans@oaib.org.tr 176
Seda Ceylan Başaran İdari Memur basarans@oaib.org.tr 239

İhracat Uygulamaları ve Tarımsal İade Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Özlem Yıldız Karaca Müdür yildizo@oaib.org.tr 151
Mahmut Oğuzhan Uzman oguzhanm@oaib.org.tr 133
Gülsün Polat Uzman polatg@oaib.org.tr 149
Simay Doğan Uzman Yardımcısı dogans@oaib.org.tr 146
Zafer Ergin Uzman Yardımcısı erginz@oaib.org.tr 230
Ebrar Akdemir İdari Memur akdemire@oaib.org.tr 143
Adnan Yavuz İdari Memur yavuza@oaib.org.tr 233
Nilgün Kozan İdari Memur kozan@oaib.org.tr 144
Derya Çiçekoğlu İdari Memur cicekd@oaib.org.tr 148
Öykü Doğan Özel Hizmet Sözleşmeli dogano@oaib.org.tr 146

Turquality Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Nazire Yılmaz Fındıklı Müdür findiklin@oaib.org.tr 140
Tolga Telli Şef tellit@oaib.org.tr 157
Emre Özel Şef ozele@oaib.org.tr 153
Hüseyin İnceçam Uzman incecamh@oaib.org.tr 227
Ayşegül Özcan Uzman ozcana@oaib.org.tr 102
Melike Alpan Uzman alpanm@oaib.org.tr 186
Kübra Öztürk Uzman ozturkk@oaib.org.tr 190
Burak Bilgin Kaya Uzman Yardımcısı kayab@oaib.org.tr 159
Gülşah Yalınbaş Uzman Yardımcısı akkayag@oaib.org.tr 150
Hasan Aksoy Uzman Yardımcısı aksoyh@oaib.org.tr 178
Evren Nihan Yücel İdari Memur yuceln@oaib.org.tr 156
A. Bülent Turan İdari Memur turanb@oaib.org.tr 155

Muhasebe ve İnsan Kaynakları Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Mehmet Yücel Müdür yucelm@oaib.org.tr 220
Burak Arda Uzman ardab@oaib.org.tr 234
Bedrettin Elyıldırım Uzman elyildirimb@oaib.org.tr 221
H.Aytaç Koruç Bilgisayar İşletmeni korucha@oaib.org.tr 222
Müyesser Kıran İdari Memur kiranm@oaib.org.tr 266
Zafer Bici İdari Memur biciz@oaib.org.tr 260
Ece Bingöl Özel Hizmet Sözleşmeli bingole@oaib.org.tr 264

Satın Alma ve İdari İşler Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Tansel Künbi Müdür kunbit@oaib.org.tr 160
Halil İbrahim Bilici İdari Memur biliciha@oaib.org.tr 232
Kubilay Yapicioglu İdari Memur yapiciogluk@oaib.org.tr 162
Hakan Ayan İdari Memur ayanh@oaib.org.tr 249
Gökhan Sandalcı Sözleşmeli Personel sandalcig@oaib.org.tr 123
Ahmet Öndağ Sözleşmeli Personel ozdago@oaib.org.tr 117
Erkan Tevlim Şoför tevlime@oaib.org.tr 216
Murat Helvacı Şoför helvacim@oaib.org.tr 116
Hasan Öztürk Şoför ozturks@oaib.org.tr 117
Cemalettin Kam Hizmetli kamc@oaib.org.tr 118
Gülay Kaplaner 118

Konya İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Kemal Çenebaşı Özel Hizmet Sözleşmeli cenebasik@oaib.org.tr 0 332 239 07 95

Kazan İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Çetin Karabıyık Hizmetli karabiyikc@oaib.org.tr 0 312 812 10 25

Çorum İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Aylin Turp Sözleşmeli Personel turpa@oaib.org.tr 0 364 254 02 00