Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Seçimli Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı 04 Nisan 2018 tarihinde Genel Sekreterlik Hizmet Binası'nda gerçekleştirildi.

 

Açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şerafettin CECELİ'nin 2017 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve 2018 yılı iş programı ile ilgili bilgi vermesiyle devam etti.

Toplantıda ayrıca 2017 yılı bilançosu, gelir-gider hesapları ve Denetim Kurulu Raporu okunurken 2018 yılı bütçesi Birliğimiz Muhasip Üyesi Sayın Ahmet ŞUYUN tarafından sunuldu.

 

Ardından Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim ve Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri ile Birliği, TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) Genel Kurulunda temsil edecek olan ve genel kurulca seçilmesi gereken delegelerin ve yedeklerinin seçimine geçildi ve aşağıda yer alan firmalar söz konusu organlara seçildi:


Yönetim Kurulu Başkanlığı'na;

EMEK BORU MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

Yönetim Kurulu asil üyeliklerine;

1

AFS BORU SANAYİ A.Ş.

2

ERSAN GALVANIZ ENERJI MADENCİLİK SANAYİ İNŞAAT VE TİCARET A. Ş.

3

IŞIN DAYLİGHT AYDINLATMA PAZARLAMA İMALAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

4

MİM MÜHENDİSLİK İNŞAAT ÇELİK ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

5

NOKSEL ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş.

6

OKURSOY DIŞ TİCARET A. Ş.

7

PANDA ALÜMİNYUM A. Ş.

8

PANELSAN ÇATI CEPHE SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

9

PREFİ PREFABRİK YAPI ENDÜSTRİ BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

10

SERHAT HADDECİLİK SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

 

 

Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine;

1

APC TASARIM YAPI SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

2

CB METAL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

3

BÜLBÜLOĞLU ÇELİK ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

4

KALELİLER BAĞLANTI ELEMANLARI VE METAL KAPLAMA İMALAT İTHALAT İHRACAT MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

5

SOYLU BAĞLANTI ELEMANLARI GALVANİZ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

6

DORÇE PREFABRİK YAPI VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.

7

ERSAN ELEKTRİK ENERJİ TELEKOMİNİKASYON İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

8

AFS FLEXIBLE KANAL TİCARETİ A.Ş.

9

OKURSOY DEMİR SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

 

 

Denetim Kurulu asil üyeliklerine;

1

ÇEKOSAN ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

2

OSKO YAPI ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

3

KONTUR-SEL ÇELİK ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

 

 

Denetim Kurulu yedek üyeliklerine;

1

FETAŞ YANGIN EKİPMAN MAKİNA METAL SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

2

ÖZBAŞKENT METAL YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

3

HAVALANDIRMA GRUP İNŞAAT MAKİNA TESİSAT İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

 

 

 

TİM Genel Kurulu asil delegeliğine;

1

MİM MÜHENDİSLİK İNŞAAT ÇELİK ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

2

AFS BORU SANAYİ A.Ş.

3

NOKSEL ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş.
(Sektör Kurulu seçiminde oy kullanamaz)

4

OKURSOY DIŞ TİCARET A. Ş.
(Sektör Kurulu seçiminde oy kullanamaz)

5

SERHAT HADDECİLİK SANAYİ VE TİCARET A. Ş.
(Sektör Kurulu seçiminde oy kullanamaz)

 

 

TİM Genel Kurulu yedek delegeliğine;

1

PANDA ALÜMİNYUM A. Ş.

2

PANELSAN ÇATI CEPHE SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

3

IŞIN DAYLİGHT AYDINLATMA PAZARLAMA İMALAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

4

PREFİ PREFABRİK YAPI ENDÜSTRİ BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET A. Ş.

5

APC TASARIM YAPI SANAYİ VE TİCARET A. Ş.