Aircraft Interiors Expo 2019

02 - 04 Nisan 2019 tarihleri arasında Hamburg – ALMANYA'da gerçekleştirilecek AIRCRAFT INTERIORS EXPO 2019 Fuarı'na havacılık sanayi ve teknolojileri, kabin teknolojileri ve kabin idare sistemleri, kabin içi temizlik sistemleri, kokpit iç dizaynı ve kapı sistemleri, kabin iç dizaynı sistemleri, kabin aydınlatma sistemleri, kabin içi tekstil ürünleri, pencere güneşlik sistemleri, hostes üniformaları sektörlerinde Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirilmesi çalışmalarına Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından prensip olarak yeniden başlanmıştır.

AIRCRAFT INTERIORS EXPO 2019 Fuarına milli katılım kapsamında katılacak olan firmalarımız T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 2017/4 sayılı karar kapsamında, destek olarak yurt dışı milli fuar katılımlarına sağlanan teşviklerden yararlandırılacaklardır.

Bu kapsamda Bakanlık tarafından belirlenerek web sayfasında ilan edilen; yer kirası , nakliye, ulaşım ve standa ilişkin giderlere karşılık olarak katılımcıya m² bazında ödenecek tutarın oranı %50 olup, üst limit 2018 yılında 85.000.-Türk Lirası olup, 2019 için üst limitler henüz açıklanmamıştır.

Fuara katılmak isteyen firmalarımızın aşağıda "İlgili Dosyalar" bölümünde yer alan Ön Kayıt ve Başvuru Formunu doldurarak 03 Eylül 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterligimizin fuar@ssi.gov.tr elektronik posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: Türk Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği / 0312 447 27 40 / fuar@ssi.gov.tr